Stovykla „Sportas linksmai“

Birželio 17 -23 dienomis 1-4 kl. mokiniai dalyvavo vasaros poilsio stovykloje „Sportas linksmai“. Įdomūs užsiėmimai tęsėsi 5 dienas, kurios paliko daug nepamirštamų įspūdžių!
Pirmą stovyklos dieną, po stovyklos atidarymo, turėjome laisvojo šokio ir emocinio intelekto lavinimo užsiėmimą. Po pietų sportavome.
Antrą stovyklos dieną vykome į Vilnių, į SKYPARKĄ. Vaikai liko labai patenkinti. be abejonės sugrįšime pašokinėti ten dar ne kartą.
Kitą dieną buvo išvyka į jojimo mokyklą, kur vaikai turėjo Jojimo pamokas. Pasirodė, turime ne mažai žirgų mylėtojų.
Sekančią dieną praleidome mokyklos stadione aktyviai sportuodami ir žaisdami.
Pabaigiame stovyklą išvyka į Vilnių, į UNO nuotykių parką. Laipiojimas medžiais tai nuostabus ir nepamirštami nuotykiai tarp žemės ir dangaus.
Labai džiaugėmės, kad stovyklos metų vaikai turėjo galimybe turiningai ir aktyviai praleisti laiką.