Sveiko maisto savaitė

Lapkričio 29- 30 d. Šumsko pagrindinėje mokykloje vyko renginys „Sveiko maisto savaitė“.

Šio renginio tikslas : ugdyti sveikos mitybos įgūdžius, gilinti mokinių žinias apie vaisių ir daržovių naudą augančiam organizmui.

1-4 klasių mokiniai varžėsi viktorinoje, diskutavo, žiūrėjo edukacinius filmus, gamino su tėvais salotas iš įvairių vaisių ir daržovių. Renginį vainikavo, tikru iššūkiu mokiniams tapęs, vaidinimas „Vaikai Sveikuolių šalyje“.

Tą dieną buvo ypatinga ir pirmokams. Jie iškilmingai prisiekė būti gerais ir atsakingais mokiniais, gyvūnų mylėtojais, savo geru elgesiu ir mokslu teikti tėvams ir mokytojams džiaugsmą.

Po to visi susirinkusieji skanavo iš sveikų produktų pagamintus valgius.

Renginio metu vaikai ne tik pagilino žinias apie vitaminų naudą, bet ir patyrė daug teigiamų emocijų.