Edukacija Žaislų muziejuje

Gruodžio 14 d. 5-6 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Archeologija“ Vilniaus Žaislų muziejuje. Archeologijos pamokoje mokiniai tapo tikrais archeologais: jie ieškojo radinių ir pasitikrino ar tyrinėdami nepražiopsojo tikrojo lobio. Mokiniams teko stropiai ir kantriai tyrinėti smėlio sluoksnius, susirinkti radinius, juos pažymėti tyrimų lape ir pamėginti nustatyti, kas tai yra. Užsiėmimo metu vaikai sužinojo ir atrado daug naujų dalykų bei įgijo archeologijos įgūdžių.

Po užsiėmimo ėjome pasigrožėti Vilniaus Kalėdų eglute.  Vėliau šalia eglutės įrengtame pasakų namelyje klausėmės įdomių šventinių pasakų, kurias vaikams skaitė žinoma laidų vedėja ir kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson.