Paskaita „Žmogaus gyvybės vystymasis. Neplanuotas nėštumas, jo išeitys ir pasekmės“

Sausio 25 dieną 8-10 kl. mokiniams buvo organizuotos paskaitos – diskusijos tema „Žmogaus gyvybės vystymasis. Neplanuotas nėštumas, jo išeitys ir pasekmės“. Paskaitas vedė VšĮ „Krizinio nėštumo centro“ (KNC) lektoriai Edvinas Dauknys ir Lilijana Marcinkevičiūtė. Užsiėmimų tikslas – ugdyti atsakingą ir pagarbų jaunimo požiūrį į tarpusavio bei lytinius santykius, šeimos kūrimą, grįstą tarpusavio pagarba ir atsakomybėmis, tėvystę/motinystę, šviesti jaunimą apie besąlygišką žmogaus gyvybės vertę. Lektoriai skatino jaunimą atsakingai, jautriai reaguoti ir suteikti pagalbą draugams, susidūrusiems su neplanuoto nėštumo problema. Mokiniai paskaitą įvertino labai gerai, visi teigė, kad buvo įdomu ir naudinga.