Apie mus

Filosofija

Laiptelis aukščiau pasiekiamas kiekvienam!

Vizija

Draugiška ir atvira, saugi, bendruomeniška,  siekianti tobulėjimo ir objektyviai įsivertinanti mokykla, kur kiekvienas yra svarbus.

Misija

Mokykla, teikianti kokybišką ugdymą pagal ikimokyklinio/priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo išsilavinimą lenkų gimtąja kalba, suteikianti galimybę kiekvienam mokiniui pagal gebėjimus pasiekti individualios pažangos, didelį dėmesį skirianti dvasiniam, pilietiniam, socialiniam ir kultūriniam vaiko vystymuisi.

Mokyklos vertybės

Bendruomeniškumas, kokybiškumas, kiekvieno atsakomybė, kultūringumas, tolerancija, kūrybingumas, pilietiškumas.

Mokyklos prioritetai

1.Mokinių individuali pažanga.
2.Bendradarbiavimas
3.Saugumas
4.Profesionalumas

Tikslai

Plėtoti dvasines, intelektines ir fizines asmens galias, ugdyti kūrybingą, atsakingą pilietį, igijusį bendrųjų ir dalykinių kompetencijų, būtinų tolesniam mokymuisi, profesinei karjerai ir savarankiškam gyvenimui.

Uždaviniai

Teikti mokinimas kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį ir pagrindinį ugdymą;

-Tenkinti mokinių pažinimo, ugdymo (si) ir saviraiškos poreikius, atnaujinant Mokyklos technologinę bazę;
-Teikti mokiniams reikiamą švietimo pagalbą.
-Užtikrinti sveiką ir saugią mokymo (si) aplinką.