Dzień pokoju i przyjaźni

W ramach akcji  „Miesiąc Bez Przemocy“ 15 marca w naszej szkole organizowany Dzień pokoju i przyjaźni! WSZYSCY  PRZYSZLIŚMY  UBRANI  NA  NIEBIESKO! Właśnie niebieski jest kolorem przyjaźni i pokoju.

Barwy Wielkanocy

Įtraukta į Działalność Oleg Shilko.

Dzień Odrodzenia Państwa Litewskiego

Święto Poezji

6 marca w Gimnazjum im. St. Moniuszki w Kowalczukach odbyło się strefowe Święto Poezji 2019.
Uczennica kl. 1 Živilė Žydelytė zdobyła 3 miejsce wśród uczniów 1-2 klas. Karolina Łukaszewicz z kl.4, zdobyła 3 miejsce wśród uczniów klas 3-4.

Įtraukta į Sukcesy Oleg Shilko.

Logopedyczny konkurs “Paraidžiui”

28 lutego uczeń 6 klasy Wladysław Kryżanowski brał udział w logopedycznym konkursie “Paraidžiui”.

Profesjonalna orientacja

Įtraukta į Wycieczki Oleg Shilko.

Obchody 16 lutego

Rejonowe sztafety

14 lutego uczniowie klas 4-3 brali udział w rejonowych sztafetach sportowych, które odbyły się w Suderwie.

Įtraukta į Aktualnie Oleg Shilko.

“Piszę bez błędów”

Uczeń klasy 4 Dominik Tomaszewicz brał udział w Rejonowym Konkursie “Piszę bez błędów”.

Įtraukta į Aktualnie Oleg Shilko.

Światowy Dzień Chorych