Piszę bez błędów

30 stycznia odbył się w naszej szkole etap konkursu „Piszę bez błędów”. W nim wzięli udział po dwóch uczniów klasy 4 szkół: ze Szkoły Podstawowej im. Czesława Miłosza w Pakienie, Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach, ze Szkoły Podstawowej w Kiwiszkach oraz nasza szkoła. Uczniowie pisali dyktando „Chrabąszcz i mrówka” oraz wykonali test czytania ze zrozumieniem.

I miejsce zdobyły: Kamila Sinkiewicz (Szkoła Podstawowa im. Czesława Miłosza w Pakienie) i Kamila Gudanec (Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach);

II miejsce: Justyna Daraszkiewicz (Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach);

III miejsce: Karina Tavkin (Szkoła Podstawowa w Szumsku), Krzysztof Pavtel (Szkoła Podstawowa im. Czesława Miłosza w Pakienie).