Mokykloje kovo 21-25 d. vyko SAVAITĖ BE PATYČIŲ

Visą savaitę mokiniai dalyvavo įvairiuose renginiuose ir akcijose.
Savaitė prasidėjo nuo netradicinio ugdymo dienos. Mokiniai dalyvavo užsiėmime su Robotikos studijos lektoriumi, vėliau 7-10 kl. mokiniai vyko į pramogų centrą ,,Skypark”, o likusieji mokykloje turėjo neformaliojo ugdymo užsiėmimus.

Antrą savaitės dieną praskaidrino spalvingas žaibiškas sambūris (flashmobas) mokyklos aikštėje ir bendras visos bendruomenės ratas.

Kitą dieną vyko „Komplimentų diena“. Kiekvienas yra vertas komplimento. Tą dieną mokiniai darė plakatus su komplimentais. Sugebėjome kitiems pakelti nuotaiką ir praskaidrinti dieną maloniais žodžiais.

Pati smagiausia iniciatyva buvo „Šlepečių diena“. Šią dieną mokiniai ir mokytojai mokykloje avėjo šlepetes ir tokiu būdu galėjo pasijusti kaip namuose.

Penktadienį buvo „Draugystės diena“, kurią linksmai ir draugiškai leidome su mylimiausiais draugais.

Akcija „Savaitė be patyčių“ netapo tik žodžiais. Prie veiklų prisidėjo visa bendruomenė.  Mokiniai į savo širdis įsileido didžiausias vertybes: toleranciją, supratimą, draugiškumą bei meilę kitam.