S. Dariaus ir S. Girėno savaitė

Lapkričio 18- 22 dienomis Šumsko pagrindinėje mokykloje vyko savaitė, skirta S.Dariaus ir S.Girėno skrydžiui per Atlantą 80-mečiui paminėti.  Šia proga mokykloje visą savaitę vyko įvairūs renginiai. Buvo parengtas informacinis stendas „80 metų skrydžiui per Atlantą“ Istorijos ir geografijos mokytojai supažindino mokinius   su S.Dariaus ir S.Girėno biografijomis ir jų legendiniu skrydžiu per Atlantą. Mokiniams parodytas Lietuvos aviacijos muziejaus parengtas filmas  „Lituanicos skrydis“. Bibliotekininkė supažindino mokinius su  LNB parengta virtualia paroda: „Steponas Darius ir Stasys Girėnas. Mes skrisime į Lietuvą!“. Apžvelgė to meto spaudą apie Dariaus ir Girėno skrydį. Pabaigai istorijos mokytojas parengė mokiniams viktoriną „Įdomiausi faktai apie Lituanicos skrydį“. Mokiniai noriai dalyvavo viktorinoje ir  su dideliu entuziazmu  įveikė daug įvairių užduočių.