14 birželio, 2022

,,Laimingos dienos yra tada, kai savo kelyje galime sutikti žmones, tokius kaip mes patys, ir realizuoti savo sumanymus.“ Andžej Vaida

Birželio 3d. mokykloje vyko netradicinis tėvų susirinkimas. Mokiniai pasveikino tėvelius koncertiniu pasirodymu, o tėveliai padėkojo garsiais plojimais. Susirinkimo metu buvo aptarti įvairūs klausimai: 2021-2022m.m. mokinių mokymosi pasiekimai, nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP), pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimai (PUPP), PISA ir ICCS testavimai, ugdymo turinio atnaujinimas, mokinių apklausos apie mokymosi krūvį duomenys, pristatytas mokyklos logotipas, 2022 m. vasaros stovyklos planas bei mokyklinė uniforma 2022-2023 m. m. Susirinkimo metu tėveliai vaišinosi kava, arbata bei mokyklos virėjos J. Červiakovos iškeptu pyragu.