6 czerwca, 2022

1 czerwca upłynął dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Szumsku pod znakiem znakomitej zabawy.

Z inicjatywy Rady Szkoły zorganizowano uczniom obchody Dnia Dziecka. Grupa przygotowawcza oraz klasy 1–5 miały splanowany wyjazd do schroniska zwierząt w Podgajach.   Dzieci wróciły pełne wrażeń, emocji.

Zabawy, konkursy, tańce i konkurencje sportowe wypełniły uczniom 6–10 klas cały dzień, w chwilach odpoczynku mogli posilić się i zregenerować siły przy pysznych naleśnikach.Każdy uczeń otrzymał słodki poczęstunek od pani dyrektor z okazji Dnia Dziecka. Zabawa była znakomita, uczniowie byli zachwyceni i z uśmiechami na twarzy wracali do domów. Jeszcze raz wszystkim dzieciom życzymy wszystkiego najlepszego!!!