14 czerwca, 2022

“Szczęśliwe dni są wtedy, kiedy możemy spotkać na swojej drodze ludzi takich jak my i realizować swoje pasje.” Andrzej Wajda

3 czerwca w szkole odbyło się nietradycyjne ogólnoszkolne zebranie rodzicielskie. Uczniowie przywitali swoich rodziców artystycznym występem, a rodzice odwdzięczyli się brawami. Podczas spotkania zostały omówione pytania: osiągnięcia uczniów w2021-2022 r. szk., sprawdziany wiedzy NMPP, PUPP oraz testowanie PISA, ICCS, obciążenie nauką uczniów – dane ankietowania uczniów, plan letniego obozu 2022 r., odnowienie programów nauczania, mundurki szkolne 2022-2023 r. Zebrani mieli również okazję obejrzeć logo szkoły. W czasie omawiana pytań rodzice częstowali się kawą, herbatą oraz ciastem, które upiekła kucharka naszej jadalni Janina Czerwiakowa.