Dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami

Wnioski o zapewnienie dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
Do Szkoły Podstawowej w Szumsku można składać wniosek o zapewnienie dostępności architektonicznej, cyfrowej i informacyjno-komunikacyjnej.

Kto może złożyć wniosek o zapewnienie dostępności architektonicznej i informacyjno-komunikacyjnej?
Wniosek o zapewnienie dostępności może złożyć osoba ze szczególnymi potrzebami lub jej przedstawiciel ustawowy. Po wykazaniu interesu faktycznego, a więc wskazaniu realnej potrzeby kontaktu z Szkołą Podstawową w Szumsku – ma prawo wystąpić z wnioskiem o zapewnienie dostępności architektonicznej lub informacyjno-komunikacyjnej.

Wniosek o zapewnienie dostępności architektonicznej i informacyjno-komunikacyjnej Państwo mogą znaleźć w załączniku:

Termin realizacji:

Bez zbędnej zwłoki – nie później jednak niż w terminie 7 dni od dnia złożenia wniosku o zapewnienie dostępności.

W przypadku braku możliwości zapewnienia dostępności w zakresie określonym we wniosku, Szkoła Podstawowa w Szumsku zaproponuje rozwiązanie alternatywne wraz z uzasadnieniem.

Złożenie wniosku:

Wniosek o zapewnienie dostępności architektonicznej lub informacyjno-komunikacyjnej można wypełnić i wysłać na adres:

Szkoła Podstawowa w Szumsku

ul. Wileńska 112, Szumsk

LT-13168, rejon wileński, Litwa

albo wysłać drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej sumskomokykla@gmail.com

Wniosek z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej.

Kto może złożyć wniosek z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej?

Każda osoba w zakresie dostępności cyfrowej strony internetowej Szkoły Podstawowej w Szumsku lub jej elementów może złożyć wniosek o zapewnienie dostępności cyfrowej.

Wniosek o zapewnienie dostępności cyfrowej Państwo mogą znaleźć w załączniku:

Wniosek o zapewnienie dostępności cyfrowej

Termin realizacji:

Złożenie wniosku:

Wniosek o zapewnienie dostępności cyfrowej można wypełnić i wysłać na adres:

Szkoła Podstawowa w Szumsku

ul. Wileńska 112, Szumsk