Wsparcie finansowe

2023 r.

Wsparcie finansowe 2023 r.

W ramach projektu finansowanego ze środków finansowych otrzymanych z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów za pośrednictwem Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” im. Jana Olszewskiegoze  szkoła otrzymała wsparcie finansowe wynoszące 10 030,00 PLN. Do naszej placówki zostało zakupione: rolety okienne wewnętrzne do klas oraz artykuły biurowe, materiały i artykuły plastyczne.

W ramach wsparcia bieżącej działalności przedszkoli i grup przedszkolnych z polskim językiem nauczania na Litwie, grupa przedszkolna otrzymała dofinansowanie w wysokości 6672,00 PLN, za które nabyła materiały i artykuły plastyczne, pomoce dydaktyczne i metodyczne, układanki dla dzieci, zabawki oraz rolety okienne wewnętrzne do grupy.

„Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022”

2022 r.

W ramach projektu finansowanego ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu „Polonia i Polacy za Granicą 2022” szkoła otrzymała wsparcie finansowe wynoszące 11269 PLN. Do naszej placówki zostało zakupione: długopisy z logo szkoły, rolety, artykuły biurowe, materiały i artykuły plastyczne, pomoce do zajęć technicznych, pomoce logopedyczne.

W ramach wsparcia bieżącej działalności przedszkoli i grup przedszkolnych z polskim językiem nauczania na Litwie, grupa przedszkolna otrzymała dofinansowanie w wysokości 5784 PLN, za które nabyła materiały i artykuły plastyczne, pomoce dydaktyczne i metodyczne.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pomoc, jaką otrzymujemy.