Balandžio 27 d. vyko „Atliekų kultūros egzaminas“, kurį organizavo Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras. 37 mokiniai iš mūsų mokyklos patikrino savo žinias atlikdami užduotis apie atliekų tvarkymą,
rūšiavimą ir perdirbimą. 9 mokiniai gavo pažengusiojo, 11 – žinovo diplomus. Dvi mokinės Karolina Rod
ir Inesa Kurbanova atliko užduotis geriausiai ir gavo eksperto diplomus.
Jaunųjų dviračių vairuotojų varžybos „Saugus ratas“
Šumsko pagrindinės mokyklos mokinių komanda kartu su fizinio ugdymo mokytoju Dariušu Križanovskiu gegužės 9 d. dalyvavo Jaunųjų dviračių vairuotojų varžybų „Saugus ratas“ III etape, kuris vyko Panevėžio r. Raguvos gimnazijoje. Varžybose dalyvavo 9 komandos iš visos Lietuvos. Dalyviai į III etapo varžybas atvyko turėdami savo dviračius, saugos šalmus. Dalyvaudami viešajame eisme, vilkėjo ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais. Varžybų III etapą sudarė: teorinė rungtis („KET klausimynas“), praktinė užduotis („Važiavimas trasa“). Visi dalyviai gavo apdovanojimus.
Projekto ,,Kelias į lyderystę prasideda nuo mokyklos” baigiamasis renginys
Balandžio 26 d. Mokinių tarybos atstovai dalyvavo tarpmokyklinio projekto ,,Kelias į lyderystę prasideda nuo mokyklos” paskutiniajame susitikime. Dirbant grupėse, buvo atliktas projekto vertinimas, išgrynintos patraukliausios ir naudingiausios veiklos. Prie arbatos su saldumynais, pasvajota ir paplanuota apie projekto tęstinumą. Taip pat visi dalyviai apdovanoti lyderių medaliais.




























