Projektinė veikla

Mokykla dalyvauja / įgyvendina šiuos projektus:
2022 – 2023m.m. gimnazija dalyvauja projekte ,,Sveikata visus metus”

Daugiau informacijos apie projektą: https://www.ssus.lt/lt/sveikata-visus-metus2022/

Eil. nr.Švietimo įstaigos
pavadinimas
Tarptautiniai
projektai
Respublikiniai
projektai
1.Vilniaus r. Šumsko pagrindinė mokyklaVilniaus lopšeslio – darželio ,,Gabijėjė” tarptautinis vurtualus ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, pedagogų kūrybinio STEAM projektas ,,70 tortų Vilniui”VšĮ Transparency international projektas „Dalyvaujamasis biudžetas“
2.Tarptautinis projektas „Obuolio draugai“Lietuvos automobilių kelių direkcijos projektas „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų dviračių vairuotojų varžybos „Saugus ratas“
3.Fundacja Wolność i Demokracja projektas „Dla Niepodległości – kontynuacja”Projektas „Drąsinkime ateitį“ (akcijos „Tolerancijos diena“, „Atmintis gyva, nes liudija“)
4.VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros programa „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose“
5.Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos, UAB „Atliekų tvarkymo centro“, AšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacijos“ projektas „Mes rūšiuojam“
6.Naujosios Vilnios kultūros centro projektas
XXIV regioninio vaikų ir jaunimo menų festivalis „Vieversėlis

TARPMOKYKLINIO PROJEKTO „KELIAS Į LYDERYSTĘ PRASIDEDA NUO MOKYKLOS“ NUOSTATAI