Netradicinė, integruota lietuvių-lenkų kalbų, muzikos ir technologijų veikla 3 klasėje ,,Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 11 dieną, 3 klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje, integruotoje lietuvių- lenkų kalbų, muzikos ir technologijų veikloje ,,Kalėdų belaukiant“. Dainuodami ir žaisdami ratelyje mokiniai ne tik pakartojo šv. Kalėdų tradicijas ir papročius, bet ir sužinojo kokių produktų reikia  kalėdinių meduolių tešlai, susipažino su kepimo eiga. Užsirišę prijuostes mokiniai kibo į darbą : minkė tešlą, ją lygino, spaudė formeles, dėjo į kepimo skardą.  O iškeptus, cinamonu ir imbieru kvepiančius meduolius, vaikai  puošė glajumi ir  cukriniais pabarstukais.

Ši netradicinė veikla ugdė mokinių kūrybiškumą, skatino bendradarbiauti, suteikė teigiamų emocijų .