,,Pažinkime Lietuvos etnografinius regionus ir jų savitumą“

Kovo 10 d. mokykloje vyko renginys ,,Pažinkime Lietuvos etnografinius regionus ir jų savitumą“, skirtas Kovo 11-ajai- Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
2023m. paskelbti Dzūkijos ir Aukštaitijos metais, todėl renginio metu buvo pristatyti minėti etnografiniai regionai, jų lankytinos vietos, tradiciniai patiekalai, dzūkų ir aukštaičių tarmių ypatumai.
Minėjimo dalyviai dalyvavo viktorinoje ir pasitikrino savo žinias apie Dzūkiją ir Aukštaitiją.
Skambėjo daina ,,Tu Lietuva, tu mana“. Renginio pabaigoje sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Inesa Korvel.
Visiems buvo smagu pabūti kartu ir pajausti, kad mes „tikrai mylim Lietuvą“ . Dėkojame visiems mokytojams, kurie moko mylėti ir puoselėti savo kraštą, branginti savo šalies nepriklausomybę. Puoškime tėvynę savo mažais ir dideliais darbais.