Vasaros poilsio stovykla

Birželio 12-16 dienomis Šumsko mokykloje vyko vasaros poilsio stovykla.  Po stovyklos atidarymo mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Fizinių ypatybių lavinimas. Pusiausvyra“. Po pietų mokiniai turėjo sporto varžybas ir estafetes.
       Kitą dieną išvykome į ekskursiją Vilniaus senamiestyje „Vilnius tavo kuprinėje“. Susipažinome su Vilniaus senamiesčiu ir jo istorija.
      Trečiadienį su stovyklos dalyviais nuvykome į Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų į edukacinį užsiėmimą ,,Jaučio trobelė“. Mokiniai vaidino su lėlėmis ir sužinojo daug įdomių faktų apie teatrą.
      Ketvirtą stovyklos dieną turėjome išvyką į Gedimino pilį ir edukacinį užsiėmimą „Legendų pilys“.
      Penktadienį apsilankėme pas ūkininkus, susipažinome su ūkio technika: traktoriais, kombainai. Stovyklą užbaigėme Juozapinės ir Aukštojo kalvų aplankymu.