Žemės diena

,,Jūra neatstumia nuo savęs nė vienos upės”.

Anglų rašytojas ir istorikas Thomas Fuller

Kasmet apie kovo 20-21 d. visuose Žemės rutulio kampeliuose dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas. Prasideda astronominis pavasaris, o kartu su juo – Pasaulinė Žemės diena. Šia proga Vilniaus rajono Šumsko pagrindinėje mokykloje vyko paskaita ,,Baltijos jūra”. Tokiu būdu 5-10 klasių mokiniai buvo priartinti prie šių metų kovo mėnesį startavusios tarptautinės ekspedicijos pėsčiomis aplink Baltijos jūrą, kurios pagrindinis tikslas – švietimas. Šiais metais Vilniaus rajono savivaldybė yra ekspedicijos partnerė. Renginio metu mokiniai įdėmiai klausėsi pasakojimo apie mūsų valstybę skalaujančią Baltijos jūrą, kadangi po paskaitos buvo surengta viktorina. Smagu, kad jame dalyvavo didžioji dalis mokinių.
III vietą užėmė 9 kl. mokinys – Oskar
II vietą pelnė 9 kl. mokinys – Daniel
I vieta atiteko 7 kl. mokinei Karolinai.
Saugokime mūsų namus – Žemę!
Saugokime mums brangią Baltijos jūrą!

Geografijos vyresnysis mokytojas Oleg Shilko