,,SAVAITĖ BE PATYČIŲ” MŪSŲ MOKYKLOJE

Šumsko pagrindinė mokykla prisijungė prie Lietuvoje organizuotos akcijos „Savaitė be patyčių“, kurios metu mokykloje vyko įvairi veikla, skirta patyčių reiškinio prevencijai.  Vyko akcija „Diena be kuprinės“. Mokiniai buvo pakviesti iškeisti kuprinę į kūrybišką krepšį. Pamėgta visų mokinių ir mokytojų akcija „Šlepečių diena“. Mokiniai ir mokytojai avėjo šlepetes –  juk taip šilčiau, patogiau, jaukiau, visai kaip namie.
Mokykloje svečiavosi bendruomenės pareigūnė Violeta Vitlickaja-Zubanova, pravedė paskaitą ,,Patyčios. Pasekmės. Atsakomybės” .1-4 kl. mokiniai vyko į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą, kur sužinojo, kaip saugiai elgtis gaisro metu ir ką kiekvienas privalo turėti namuose, kad išvengtų gaisro. Ketvirtadienį žiūrėjome filmą apie draugystę ir patyčias ,,Drugelio širdis”. Savaitę be patyčių užbaigėme flešmobu „Išsišok be patyčių“.