Šok į tėvų klumpes

Balandžio 10 d. mūsų mokykla prisijungė prie iniciatyvos “Šok į tėvų klumpes”, kurios metu mokiniai turėjo galimybę apsilankyti tėvų ir artimųjų darbovietėse. Mokiniai vyko į tėvų, Šumsko miestelio gyventojų, darbovietes.

Mokiniai aplankė Šumsko palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę, kurioje, ilgą darbo patirtį turinti medicinos sesuo Danuta Milevič, papasakojo apie medicinos darbuotojo pareigas. Artimiau susipažino su pašto darbuotojo profesija. Pašto darbuotojos Irena Savicka ir Janina Lištvan nuosekliai papasakojo apie pašto veiklą bei korespondencijos kelią nuo siuntėjo iki adresato. Mokiniai taip pat lankėsi mūsų miestelio parduotuvėje, kurioje pardavėja Danuta Zajankovska papasakojo apie savo darbą bei funkcijas. Vaikams labai patiko galimybė pabūti pardavėjais ir patiems aptarnauti parduotuvės klientus. Šumsko daugiafunkciniame centre mus pasitiko bibliotekininkė Irena Korvel. Ji mokiniams papasakojo apie savo darbą bei bibliotekos veiklą.
Netradicinės pamokos tėvų ir artimųjų darbovietėse vaikams buvo ne tik įdomios, bet naudingos ir reikalingos. Todėl visos Šumsko pagrindinės mokyklos bendruomenės vardu norėtume padėkoti visiems įvairių profesijų atstovams, kurie su šypsena ir dideliu entuziazmu papasakojo vaikams apie savo darbą.