Projektas „Lyderių valanda“

Spalio 25 d. įvyko pirmas etapas projekto „Lyderių valanda“.

sav.jpg„Lyderių valanda“ – tai Mokinių tarybos narių bendradarbiavimo projektas, skirtas bendrauti, vystyti bendradarbiavimą, dalintis idėjomis ir nagrinėti problemas.
Projekto dalyviai – Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijos, Šumsko pagrindinės mokyklos ir Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokyklos Mokinių tarybos nariai – entuziastingi mokyklų lyderiai.

Pirmas dalyvių susitikimas įvyko Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijoje. Mokinių tarybos nariai susipažino,pasidalino sėkminga MT darbo patirtimi, pristatė vieni kitiems savo veiklas, nuveiktus darbus, pasikeitė idėjomis.
Kadangi lapkričio mėnesį ruošiamės rinkimams į Lietuvos mokinių parlamentą, prisiminėme ir aptarėme rinkimų eigą mokyklose. Mokiniai kurie dalyvavo praeituose rinkimuose pasakojo jaunesnėms kaip jie vyko. Nebijojome pripažinti ir savo klaidų ir pasigirti tuo kas pavyko geriausiai.
Linksmai ir naudingai praleistas laikas paliko mokiniams malonių įspūdžių, tad visi laukia sekančio susitikimo, kuris vyks mūsų Šumsko pagrindinėje mokykloje.