1 kovo, 2024

Išvyka į VSAT Vilniaus pasienio rinktinę

Vasario 28 d. 8–10 kl. mokiniai apsilankė VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje, įsikūrusioje Vilniaus rajono Mickūnų miestelyje. Mokiniai atvyko susipažinti su pasieniečio profesija, darbo specifika, tarnybinėmis patalpomis. Po teorinės medžiagos pristatymo visiems atvykusiems buvo aprodyta VSAT Vilniaus pasienio rinktinės teritorija ir jai priklausančios patalpos. Pareigūnas paaiškino, jog pasieniečių darbas yra labai atsakingas.

Święto Poezji

29 lutego odbyło się w naszej szkole Święto Poezji wśród uczniów klas 0–4.
Młodzi miłośnicy poezji recytowali wiersze W. Chotomskiej, A. Fredry, L. J. Kerna, J. Brzechwy.
W szkolnym konkursie recytatorskim zostali wyróżnieni uczniowie: Izabela Mikulska, wychowanka grupy przedszkolnej „Biedronki”, Rafał Rodź (kl. 1), Uljana Sidorowa (kl. 2), Aurelia Korwiel (kl. 3), Daniel Jaskiewicz (kl. 4).
Wyróżnieni uczniowie będą uczestniczyli w strefowym konkursie w gimnazjum w Kowalczukach.
Dziękujemy rodzicom, że podczas ferii zimowych pomogli dzieciom w nauce wierszy.