Tak wiele zawdzięczamy naszym babciom i dziadkom, dlatego ich święto uczciliśmy w szczególny sposób!

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
W Podstawowej Szkole w Szumsku z tej okazji odbyła się wspaniała uroczystość. Na wstępie dyrektor szkoły Inesa Korwiel powitała wszystkich uczestników imprezy ciepłymi słowami składając wszystkim Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy dowieźli honorowych gości na uroczystość. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta!!