14 lutego Dzień Świętego Walentego

Jak co roku 14 lutego obchodzimy Dzień Św. Walentego. W związku z tym, że w tym roku Walentynki wypadły w czasie ferii zimowych, ten dzień świętowaliśmy wcześniej, a mianowicie w ostatnim dniu przed feriami – 10 lutego.
W szkole panowała walentynkowa atmosfera pełna uśmiechów i miłych słów. Od tygodnia działała również poczta walentynkowa,  a w Dniu Św. Walentego wszystkie kartki trafiły „wraz ze strzałą amora” do adresatów.
Uczniowie zorganizowali piękny koncert oraz pokaz mody: garnitur roboczy, ubranie przeznaczone do pracy przy domu, limitowana letnia kolekcja odzieży, wizerunek ulicznego chuligana. Prezentowano również odzież najwyższej jakości dla chłopców zwolenników stylu wojskowego.
Podbiły serca publiczności modelki prezentujące strój wieczorowy i małą czarną sukienkę, niezbędne ubranie w garderobie każdej kobiety.
Na zakończenie organizatorzy pszyszykowali wesołe gry i zabawy dla młodszych i starszych dzieci.