26 lutego w szkole odbył się Dzień Otwartych Drzwi.

Do muru szkoły zawitały dzieci wraz z rodzicami. Dyrektor szkoły przedstawiła rodzicom informację o szkole, o warunkach i możliwościach. Wychowawczynie grup „Pszczółki” przedstawiły w prezentacji reżym dnia w grupie, materiał edukacyjny, święta i wyjazdy oraz podzieliły się pięknymi zdjęciami z życia swoich grup. Po prezentacji dzieci były zaproszone do zabawy. Wesoło zatańczyły z paniami. Rodzice wraz z dziećmi, mieli okazję pospacerować po szkole, zajrzeć do klas. Dzieci zapoznały się nawzajem, dopóki rodzice kontynuowały rozmowę z paniami, dzieci miały możliwość zapoznania się z atmosferą grupy. Wesoło spędziły czas przy wspólnych zabawach. Po ukończeniu spotkania dzieci otrzymały prezenty od dyrekcji szkoły.